COMODIK Ваша студія меблів​

Неодноразово ми стикались з питанням ремонту, облаштування та меблювання житла. Були вражені тим наскільки наш ринок не готовий комплексно задовольнити запити клієнтів в області облаштування житлового простору. Саме з цієї причини, на початку 2016 року, на хвилі змін в країні ми вирішили роспочати власну справу.
Для зручності ми орендували офіс. Підібрали кваліфікованих спеціалістів з досвідом роботи, вмінням працювати з не стандартними проектами. Також була напрацьована велика база постачальників (прямі поставки) – матеріалів, фурнітури, техніки, стільниць, фасадів, матрасів, дверей та ін.. Багато часу та зусиль було витрачено на підбір надійних партнерів з виробничими потужностями. Перевірку якості їх робіт та дотримання термінів виконання замовлень. Налагодили співпрацю з перевізниками та службами доставки, які здатні забезпечити надійну і своєчасну доставку.
При роботі з клієнтом ми охопили весь комплекс питань – дизайн меблів, підбір потрібних матеріалів, фурнітури, техніки, сантехніки, аксесуарів тощо. Наступним етапом слідувало обговорення, розробка діючого проекту та погодження його з клієнтом. Завершальний етап – відправка погодженого проекта на виробництво та монтаж готового виробу «під ключ».
Після комплексу виконаних робіт в 2016 році нами була зареєстрована торгова марка. На початку 2017 року на ринку був представлений новий бренд «COMODIK» Ваша студія меблів.

Ми розкриємо перед вами цілий новий світ дизайну меблів з задоволенням. Так, буває і таке, якщо знаєш, що робиш. А з нашою допомогою знати будете і ви. Облаштування кухні-студії? Не питання: будьте ласкаві отримати покрокову допомогу і готовий проект. Облаштування зони зберігання (шафи, гардеробні)? Ось вам всі можливі варіанти з перевагами і недоліками. Вибирайте на здоров’я! Плівкові, фарбовані чи шпоновані фасади? Порівняємо, зробимо висновки.
З нашою допомогою ви навчитеся творчо підходити до самих звичайних явищ в дизайні, перестанете боятися мислити творчо, відшліфуйте свою майстерність і почуття прекрасного.


Чекаємо в офісі за адресою: Миколи Оводова 22, Вінниця.